גדר פלסטיק

גדר פלסטיק לגינה

נהוג לחשוב כי גדר עץ טבעי היא הגדר המבוקשת לבית:  גדר קלה להרכבה, זמינה באופן נרחב ובמחיר סביר יחסית. גדרות עץ ניתנות להתאמה כמעט לכל סגנון נוף מהווה חומר קל יחסית לעבודות DIY. המשיכה הטבעית שלו הפכה את העץ לבחירה הראשונה עבור מרבית בעלי הבית. אך בשנים האחרונות ישנו מתמודד חדש בזירה. גדר פלסטיק לגינה ולבית מסוג PVC (פוליוויניל כלוריד) הוא מוצר מבוסס נפט שיש לו מגוון שימושים בענפי הבניין, ואחד מההתאמות האחרונות שלו היא לגדרות לבית.

מוצרים

גדר פלסטיק לגינה עשויה מאותו פלסטיק המשמש בצינורות אינסטלציה מפלסטיק לבן,  גדרות ה- PVC הראשונות היו לוחות פלסטיק לבנים פשוטים עם משטחים נוצצים – לא מאוד טבעיים למראה – אך בשנים האחרונות חלה מהפכה. גדר פי וי סי מעניקה את אותה עיצוב טבעי יוקרתי עם כל היתרונות של גדר עשויה פלסטיק. השוואה נקודתית בין גדר פלסטיק לגינה לגדר עץ מסורתית תעזור לכם להחליט אם PVC הוא האפשרות הנכונה עבור הגדר שלכם.

מראה חיצוני – היופי הוא בעיני המתבונן. רוב האנשים ימצאו עץ אמיתי אטרקטיבי יותר מגדר עשויה מפלסטיק PVC, בעיקר בזכות הגמישות של העץ. לעומת זאת, PVC נוטה להיראות הכי טוב במקום בו הוא מנסה לחקות את המראה של גדר צבועה לבן מסורתית. היתרון המשמעותי של גדר עשויה מפלסטיק PVC היא עמידות לאורך זמן. בשונה מגדר עץ הדורשת צביעה מחדש לאחר תקופה., גדר פלסטיק לגינה מ PVC שומרת על המראה חדש מבלי שום תחזוקה. רק שטיפה טובה מידי פעם. הצבע אינו דוהה מאור השמש הישראלית ובשונה מגדר עץ אין פיצוצים של החומר.

גדר פלסטיק – התקנה מקצועית

התקנה מקצועית – גדרות PVC בדרך כלל נראות טוב יותר כאשר הן מותקנות על ידי חברת גידור מקצועית. בדרך כלל עמודי גדר צריכים להיקבר לפחות לשליש מאורכם (ועמוק יותר באקלים של מזג אוויר קר). לאחר מכן יש להציב את העמודים בבטון. המתקינים המקצועיים של חברת fency יתקינו עבורכם כל גדר PVC איכותית שתשמר לאורך זמן.  תחזוקה – גדר  PVC היא גדר עם תחזוקה מינימלית. הגדר לא מתכלה ואין צורך לאטום, לחדש ולצבוע אותה. גדר פלסטיק לגינה היא במידה רבה ללא תחזוקה וקל מאוד לנקות אותה – רק מים וסבון.

קצת עלינו – גדרות fency  היא חברה ליבוא והתקנה של גדרות מחומר PVC. הגדרות שלנו הן באיכות הטובה ביותר ובעלות  תקן ASTM האמריקאי. בקטלוג שלנו יש לנו מגוון רחב של גדרות בעיצובים חדשניים כמו גדר הייטק המבוקשת. אנו מעניקים על הגדרות מבית fency אחריות יצרן לכל החיים.

קטלוג הגדרות שלנו

למה לבחור בגדרות FENCY ?

אין צורך בתחזוקה

הגדר עמידה לתמיד עם
אחריות ל-10 שנים

תקן אמריקאי

הגדר בעלת תקן ASTM אמריקאי

גדרות Fency

תודעת שירות גבוהה

תודעת שירות גבוהה
ומתקינים מנוסים במיוחד

גדרות Fency

עמידות איתנה לאקלים

הגדר עמידה לגשם, שמש, רוחות חזקות ומליחות

גדרות Fency

צבע הגדר

צבע הגדר אינו דוהה
ונשמר כחדש לאורך שנים

גדרות Fency

רעשים

הגדר מיוצרת מחומרים מיוחדים המספקים אקוסטיקה נהדרת ועיכוב רעשים מהסביבה

גדרות Fency

התקנות בכל רחבי הארץ

מקרית שמונה ועד אילת

אינו בוער ודליק

הגדר עשויה מחומר מעכב שריפה לא דליק

רוצים גדר מושלמת לבית ?

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם ונתאים לכם את הגדר המושלמת עבורכם

רוצים גדר מושלמת לבית ?

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם ונתאים
לכם את הגדר המושלמת עבורכם.

מינימום להזמנה : 25 מטר גדר .