גדר לבריכת שחיה

גדר לבריכת שחיה – בטיחות קודמת לכל

הוספת בריכת שחייה לחצר האחורית שלך היא שדרוג נהדר לחצר האחורית. בעבר נחשבו הבריכות הביתיות לפריבילגיה השמורה רק לעשירון העליון, אך אין זה כך. יותר ויותר ישראלים בונים בריכת שחייה בחצר. חשוב לזכור כי בבניית בריכת שחייה מוטלת אחריות נוספת … הגדולה שבהן לרוב היא להבטיח את שלומם של בני המשפחה והאורחים באמצעות גדר לבריכת שחיה.

גדר לבריכת שחיה היא אחת הדרכים הטובות ביותר לשמור על בטיחות כולם וליהנות עם הבריכה החדשה. לכן, אם אתם מתכננים להוסיף גדר בטיחות לבריכה, הנה כמה טיפים מאיתנו fency  גדרות לבית ולחצר למציאת הגדר המתאימה.

מהם צורכי הגדר?

כדי להיות בטיחותית, גדר לבריכה צריכה להיות בגובה של מטר וחצי לפחות. אתם יכולים להתקין גדר גבוה יותר אם האסתטיקה לא נפגעת או גילאי הילדים שלכם דורשים זאת, אך זהו גובה המינימלי טוב שיש לזכור. חשוב לזכור כי בגידור הבריכה יש להימנע מגידור הכולל מוטות צולבים שילדים או חיות מחמד יכולים להשתמש בהם כדי לטפס מעליהם. השער אל אזור הבריכה ומחוצה לה צריך להיות עם סגירה עצמית ונצמדת כך שהיא אוטמת את עצמה לבד במקרה ששחיינים שכחו לנעול את השער מאחוריהם. התפס צריך להיות גבוה מספיק כדי שילדים קטנים לא יוכלו להגיע אליו בקלות.

ואם יש לכם חיות מחמד שאוהבים לחפור, חשוב לבחור בגדר יציבה, איכותית ויוקרתית. אנו ממליצים על גדר פי וי סי עמידה בפני לחות לאורך זמן, בשונה מגדר עץ הלחות של מי הבריכה אינה פוגמת בגדר ולאין צורך לתחזק אותה בכלל. (בשונה מגדר עץ שאותה יש לצבוע לאטום אחת לשנה לפחות).

מה ייראה נהדר?

מרכיב משני, אך חשוב, בגדר לבריכה  הוא איך זה תשתלב הגדר עם הנוף והארכיטקטורה שמסביב לבריכה. מכיוון  גדר היא חלק ויזואלי גדול מסביבת הבריכה, אתם בוודאי רוצים שהגדר תשלים ותשתלב במראה הכללי. גדרות בריכה מודרניות מגיעות בעיצובים שונים ומגוונים כך שתוכלו למצוא גדר שמושכת אתכם ומשתלבת עם העיצוב.

 בגדרות  Fency, אנו מתמחים ביבוא והתקנה של גדרות ושערי PVC ומוצרים נלווים נוספים לחצר. המוצרים שלנו עמידים בכל אקלים לאורך שנים. ואינם מצריכים שום תחזוקה, מגיעים עם אחריות ל 10 שנים. רוצים לרכוש  גדר לבריכה או גדרות לגינה צרו איתנו קשר.

קטלוג הגדרות שלנו

למה לבחור בגדרות FENCY ?

תחזוקה

אין צורך בתחזוקה

הגדר עמידה לתמיד עם
אחריות ל-10 שנים

אייקון של תקן ASTM אמריקאי בגדרות שלנו

תקן אמריקאי

הגדר בעלת תקן ASTM אמריקאי

גדרות Fency

תודעת שירות גבוהה

תודעת שירות גבוהה
ומתקינים מנוסים במיוחד

גדרות Fency

עמידות איתנה לאקלים

הגדר עמידה לגשם, שמש, רוחות חזקות ומליחות

גדרות Fency

צבע הגדר

צבע הגדר אינו דוהה
ונשמר כחדש לאורך שנים

גדרות Fency

רעשים

הגדר מיוצרת מחומרים מיוחדים המספקים אקוסטיקה נהדרת ועיכוב רעשים מהסביבה

גדרות Fency

התקנות בכל רחבי הארץ

מקרית שמונה ועד אילת

אייקון של להבה שמסמן את עמידות גדרות פנסי בפני אש

אינו בוער ודליק

הגדר עשויה מחומר מעכב שריפה לא דליק

רוצים גדר מושלמת לבית ?

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם ונתאים לכם את הגדר המושלמת עבורכם

רוצים גדר מושלמת לבית ?

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם ונתאים
לכם את הגדר המושלמת עבורכם.

מינימום להזמנה : 25 מטר גדר .