גדר הייטק

גדר הייטק – הדבר הכי חם בעולם הגידור

גדר הייטק היא ללא ספק נתח שוק גדול מאוד בקטגורית הגדרות. מדובר בגדר אוורירית העשויה מחומרים כדוגמת: אלומיניום, ברזל, PVC ועוד. לגדר תכונה בולטת של עיצוב מודרני ונקי במיוחד המקנה לתיחום הבית מראה הייטקיסטי. עיצוב הבית בסגנון הייטקיסטי הוא עיצוב מינימליסטי, נקי, בעל קווים ישרים המשלב חומרים מתכתיים בגוונים של לבן, אפור ושחור אשר יוצרים תחושת ברק ותחכום. העיצוב ההיטקיסטי זולג גם לחוץ הבית וגדר הייטק היא הגדר הכי מבוקשת שיש. אנחנו בגדרות  Fency, מתמחים ביבוא והתקנה של גדרות ושערי PVC ומוצרים נלווים נוספים לחצר.  גדר פי וי סי בעיצוב הייטקיסטי היא הגדר הכי מבוקשת בין מוצרינו כיום.  עיצוב הייטקיסטי נחשב לעיצוב עכשווי מאוד בעל קווים ישרים ונקיים כאשר הקו המנחה הוא מינימליזם.  גדר הייטק מזכירה גם כן את המאפיינים של העיצוב הייטקיסטי – גדר אלגנטית ואוורירית בעיצוב מודרני ונקי המשלבת  בטיחות, גדר פרטיות, והתמזגות אל החוץ. כמו הצבעים המנחים בעיצוב הייטקיסטי גם פה הצבע הלבן הוא בדרך כלל הצבע המוביל.

איך תדעו האם זו הגדר הנכונה עבורכם

בשונה מגדר אטומה,  גדר הייטק מעוצבת בקווים ישרים ואוורירים בדרך כלל מחומרים כמו אלומיניום, ברזל, PVC ועוד. הגדר מאופיינת באור שנכנס דרכה. איך תדעו האם זו הגדר עבורכם? קחו שנייה לחשוב על סגנון העיצובי של הבית שלכם. אם הבית שלכם מעוצב בסגנון הייטקיסטי אז אתם חייבים לשלב גדר הייטקיסטי בגינה או במרפסת. יש לנו גם שערים הייטקיסטיים שיכולים להשתלב נהדר עם עיצוב מודרני.

קצת עלינו נספר – גדרות  Fency

אנו מתמחים בגידור – גדרות לבית ולחצר. הגדרות שלנו הן מ PVC מיובאות מארצות הברית ובעלות התקן ASTM אמריקאי. הגדרות שאנו מייבאים הן המובילות בשוק האמריקאי גדרות PVC עשויות מחומר מעכב דליקה, עמידות לאורך שנים ואינן מצריכות שום תחזוקה( רק שטיפה במים וסבון).  הגדרות של fency  עמידות בכל אקלים – בגשם, בשמש, ברוחות חזקות ומליחות גבוהה. צבעי הגדרות אינם דוהים גם לאחר שנים.  גדר הייטק של חברת Fency דגם גולן , גדר המיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת בעיצוב נקי ומינימליסטי. אנחנו מתקינים אותה בכל הארץ מקרית שמונה עד אילת. המתקינים המקצועיים שלנו דואגים לחדש לך את הגינה והחצר עם גדר PVC מתקדמת.

קטלוג הגדרות שלנו

למה לבחור בגדרות FENCY ?

אין צורך בתחזוקה

הגדר עמידה לתמיד עם
אחריות ל-10 שנים

תקן אמריקאי

הגדר בעלת תקן ASTM אמריקאי

תודעת שירות גבוהה

תודעת שירות גבוהה
ומתקינים מנוסים במיוחד

עמידות איתנה לאקלים

הגדר עמידה לגשם, שמש, רוחות חזקות ומליחות

צבע הגדר

צבע הגדר אינו דוהה
ונשמר כחדש לאורך שנים

רעשים

הגדר מיוצרת מחומרים מיוחדים המספקים אקוסטיקה נהדרת ועיכוב רעשים מהסביבה

התקנות בכל רחבי הארץ

מקרית שמונה ועד אילת

אינו בוער ודליק

הגדר עשויה מחומר מעכב שריפה לא דליק

רוצים גדר מושלמת לבית ?

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם ונתאים לכם את הגדר המושלמת עבורכם