גדר לחצר

גדר לחצר – מה עדיף עץ או PVC?

אם נמאס לכם שחיות הבר המקומיות מנשנשות לכם את צמחי התבלינים ועצי הפירות בגינה הגיע הזמן לחשוב על גדר לחצר.  גדר מעץ וגדר –  PVC הן שתי אפשרויות גידור בעלות הנמוכה לחצר שלכם, אך התחזוקה והרגישות של הגדר העץ לריקבון הופכות אותה לעיתים קרובות לבחירה גרועה. PVC היא גדר יוקרתית איכותית, שאיננה מצריכה שום תחזוקה, הגשם שוטף ומנקה את האבק שמצטבר.הנה כמה סיבות למדע גדר PVC היא הפתרון הכי נכון.

גדרות לחצר מ- PVC – לא נרקב ונהרס

החיסרון העיקרי בשימוש בעץ כגדר לחצר הוא גידול פטרייתי יכול לגרום לעץ להירקב. כאשר לחות חודרת לעץ, פטרייה תתחיל לצמוח. זה במיוחד בעיה כשאתם משתמשים בגדר עץ לגינה. אם צמחים צומחים ליד גדר עץ, הגדר תתפוס את הלחות מהצמחים בכל פעם שיורד גשם או שאתם משקים את הגינה. בנוסף, אם יש לכם מערכת ממטרות בגינה שלכם או אם אתם מרטיבים בטעות את  הגדר בזמן השקיית הגינה, תחשפו את הגדר לכמויות ניכרות של לחות שתתרום לגידול פטרייתי. עם גדר PVC,  אתם בכלל לא צריכים לדאוג לפטרייה או לחות. PVC הוא חומר עמיד למים וללחות.

גדר קלה לתחזוקה

אחת הדרכים בהן תוכלו לעצור נרקב של גדר עץ היא לאטום ולצבוע אותה באופן קבוע, זה מונע חדירת מים לעץ. בדרך כלל תצטרכו לעשות זאת אחת לשנתיים-שלוש. בחצר בה העץ חשוף ללחות רבה יותר, סביר להניח כי תצטרכו לאטום או לצבוע הגדר לחצר מדי שנה על מנת לספק מחסום מלא נגד מים.

גדרות PVC הן גדרות לבית אשר אינן מצריכות תחזוקה פרט לניקוי רגיל עם מים וסבון.

זמינה בצבעים שיכולים להתאים לעיצוב הבית שלכם

בבחירה בגדר עץ לחצר אין הרבה מגוון. אם אתם צובעים את גדר העץ שלכם, תצטרכו גם לחדש את הצבע מדי שנה, מכיוון שהוא יתקלף וידהה באור השמש. גדרות PVC לעומת זאת מגיעות במגוון צבעים. הצבעים קבועים, כך שלעולם אין צורך לצבוע אותם מחדש. המגוון הרחב של הצבעים הזמין מאפשר לכם לבחור גדר PVC משתלבת עם הגינה שלכם.

לסיכום, גדר PVC היא בחירה מצוינת עבור גדר לחצר  בשל קלות התחזוקה שלה ויכולתה לעמוד בלחות מבלי להרקיב. הדבר היחיד שעליכם לעשות הוא להעביר סמרטוט כאשר היא מתלכלכת.  אנחנו ב Fency, מתמחים יבוא והתקנת גדרות ושערי PVC ומוצרים נלווים נוספים לחצר.

 חושבים על גדר לגינה – צרו איתנו קשר

קטלוג הגדרות שלנו

למה לבחור בגדרות FENCY ?

אין צורך בתחזוקה

הגדר עמידה לתמיד עם
אחריות ל-10 שנים

תקן אמריקאי

הגדר בעלת תקן ASTM אמריקאי

גדרות Fency

תודעת שירות גבוהה

תודעת שירות גבוהה
ומתקינים מנוסים במיוחד

גדרות Fency

עמידות איתנה לאקלים

הגדר עמידה לגשם, שמש, רוחות חזקות ומליחות

גדרות Fency

צבע הגדר

צבע הגדר אינו דוהה
ונשמר כחדש לאורך שנים

גדרות Fency

רעשים

הגדר מיוצרת מחומרים מיוחדים המספקים אקוסטיקה נהדרת ועיכוב רעשים מהסביבה

גדרות Fency

התקנות בכל רחבי הארץ

מקרית שמונה ועד אילת

אינו בוער ודליק

הגדר עשויה מחומר מעכב שריפה לא דליק

רוצים גדר מושלמת לבית ?

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם ונתאים לכם את הגדר המושלמת עבורכם

רוצים גדר מושלמת לבית ?

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם ונתאים
לכם את הגדר המושלמת עבורכם.

מינימום להזמנה : 25 מטר גדר .