גדרות משולבות

גדרות משולבות עושות שימוש במספר דגמים ועיצובים כדי להשיג את התוצאה המרשימה והמתאימה ביותר לכם!

גדר PVC "גלבוע" (לבן)

גדר אטומה בצבע לבן בעיצוב של שתי וערב בחלקה העליון. מגיעה גם בצבעים אפור ובז׳. גדרות PVC (ויניל) אלו מעלות את יכולת העמידות של הגדר לגינה ומאפשרות לשכוח מבעיות בלאי ותחזוקה לשנים רבות.

גדר PVC "גלבוע" (בז׳/לבן)

פנל לשמירה על פרטיותכם בשטח או בחצר שלכם. גדר PVC זו מגיעה בצבעים אפור/לבן או בז׳/לבן, מגיעה בגבהים שונים לפי הצורך וכמו כן את חלקה העליון ניתן להזמין בגבהים שונים גם כן. אנו כאן לכל שאלה! לפרטים לחצו וצרו קשר!

התקנת גדר בבורגתא – דגם אדיר ודגם גלבוע

התקנת גדר PVC מסוג דגם אדיר ודגם גלבוע בבורגתא. לחצו לצפייה בגלריית תמונות של ההתקנה – תמונות ממספר זוויות המאפשרות להתרשם מהחומרים, סוג הגדר, רמת הפרטיות וההתקנה והנראות הכללית.

התקנת גדר בחולון – דגם גלבוע

התקנת גדר PVC מסוג דגם גלבוע בחולון. לחצו לצפייה בגלריית תמונות של ההתקנה – תמונות ממספר זוויות המאפשרות להתרשם מהחומרים, סוג הגדר, רמת הפרטיות וההתקנה והנראות הכללית.

התקנת גדר בכפר קמה – דגם גלבוע

התקנת גדר PVC מסוג דגם גלבוע בכפר קמה. לחצו לצפייה בגלריית תמונות של ההתקנה – תמונות ממספר זוויות המאפשרות להתרשם מהחומרים, סוג הגדר, רמת הפרטיות וההתקנה והנראות הכללית.

התקנת גדר משותפת באורנית – דגם גלבוע

התקנת גדר PVC מסוג דגם גלבוע באורנית. לחצו לצפייה בגלריית תמונות של ההתקנה – תמונות ממספר זוויות המאפשרות להתרשם מהחומרים, סוג הגדר, רמת הפרטיות וההתקנה והנראות הכללית.

התקנת גדר באורנית – דגם גלבוע

התקנת גדר פי.וי.סי (Vinyl) מדגם גלבוע באורנית. לחצו לכניסה לגלריית התמונות מהתקנה זו – תמונות מזוויות שונות המאפשרות להתרשם מחומר הPVC, דגם הגדר, רמת הפרטיות, טיב ההתקנה והנראות הכללית של התקנת הגדר.

גדר PVC "כרמל" (לבן)

אחריות על הגדר: 10 שנים אחריות על השער: שנה אחריות על ההתקנה: שנה

התקנת גדר באשדוד – דגם גלבוע

התקנת גדר פי.וי.סי (Vinyl) מדגם גלבוע באשדוד. לחצו כאן למעבר לגלריית התמונות של התקנה זו – תמונות מזוויות שונות המאפשרות להתרשם מאיכות הPVC, מהדגם הנ״ל, מרמת הפרטיות – כאמור גדר חצי פרטית, טיב ההתקנה והנראות הכללית של גדר זו בשטח הבית והחצר.

התקנת גדר בספסופה – דגם גלבוע

התקנת גדר PVC מסוג דגם גלבוע במושב ספסופה שבגליל. התקנה הכוללת שני שערים: הראשון להולכי רגל והשני לרכב. השער לרכב הינו שער חשמלי. לחצו לצפייה בגלריית התמונות של ההתקנה וגלריות נוספות מכל רחבי הארץ ומגוון סוגי הגדר שלנו.

התקנת גדר בדובב – דגם גלבוע

התקנת גדר PVC מדגם ״גלבוע״ לבן, במושב דובב שבגליל העליון. התקנה בחצר הבית, גדר הפונה לכביש. התקנה במדורג בהתאם לשטח הבית. לתמונות הגלריה של התקנה זו, לחצו כאן!

התקנת גדר – מגדל העמק

התקנת גדר ושערים משילוב דגמי חרמון וגלבוע בבית פרטי. גדר וייניל לבנה מרשימה היוצרת פרטיות ומעניקה לחצר מראה מעוצב ונעים. ניתן להתאים את גובה וצבע הגדר בהתאם לצורכי הלקוח. צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות, דרך הטופס באתר או הטלפון המצוין למעלה.

גדר שקופה לבריכה

גדר לבנה בשילוב לוחות שקופים לתחימת אזור הבריכה בבית פרטי. גדר זו משתלבת באופן מושלם בעיצוב החצר, ואינה מצריכה תחזוקה קבועה, מכיוון שהיא עמידה בפני קרינת השמש ובפגעי מזג האוויר.

בפנסי אנחנו מתאימים את עיצוב הגידור לטעם ולצרכים שלכם, כך אנחנו יכולים להרכיב עיצובי גדרות משולבות הכוללות מספר דגמים – כדי להגיע לתוצאה המושלמת ביותר עבורכם.

כל חצר או גינה שונים במבנה שלהם ובצרכים שלהם, יש גינות על מפלסים, יש חצרות שכוללות בריכה, יש גינות מעוצבות לפי אזורים שונים ועוד. לכן, כדי להתאים את העיצוב המושלם לחצר, אנחנו מתכננים גדרות משולבות הכוללות מספר דגמי גדרות לפי המיקום, תנאי הקרקע והצרכים העיצוביים.

מגוון הדגמים שלנו עשויים פי וי סי (PVC) איכותי תוצרת ארה"ב, אשר שומר על צורתו וצבעו לאורך שנים רבות ואינו מצריך תחזוקה שוטפת כמו סוגי גדר אחרים.

04-3730018 יצירת קשר

שם מלא *

טלפון *

אימייל *

תוכן ההודעה