גדרות מסורגות

גדרות מסורגות בעלות מראה קלאסי ונצחי מעניקות תיחום, פרטיות וביטחון לחצר הבית או הגינה – עם עיצוב מרשים בסטנדרט הגבוה ביותר!

גדר PVC "אדיר"

גדרות עשויות Vinyl (פי וי סי) הנקראות גם גדרות "ויקטוריאניות״ בשל עיצובן. הן מתאפיינות בחלק עליון שטוח. גדר לגינה או לחצר שמתאימה לכל שטח, ולכל מטרה, בין אם מדובר בבית פרטי או מוסדות ציבוריים.

התקנת גדר בבורגתא – דגם אדיר ודגם גלבוע

התקנת גדר PVC מסוג דגם אדיר ודגם גלבוע בבורגתא. לחצו לצפייה בגלריית תמונות של ההתקנה – תמונות ממספר זוויות המאפשרות להתרשם מהחומרים, סוג הגדר, רמת הפרטיות וההתקנה והנראות הכללית.

התקנת גדר בנווה מונוסון – דגם אדיר

התקנת גדר PVC מדגם אדיר בנווה מונוסון. לחצו לצפייה בגלריית תמונות של ההתקנה – תמונות ממספר זוויות המאפשרות להתרשם מהחומרים, סוג הגדר, רמת הפרטיות וההתקנה והנראות הכללית.

התקנת גדר בתל אביב – דגם אדיר

התקנת גדר פי.וי.סי (Vinyl) מדגם אדיר בתל אביב. לחצו לכניסה לגלריית התמונות מהתקנה זו – תמונות מזוויות שונות המאפשרות להתרשם מחומר הPVC, דגם הגדר, רמת הפרטיות, טיב ההתקנה והנראות הכללית של התקנת הגדר.

התקנת גדר בבריכה בחוסן – דגם אדיר

התקנת גדר PVC בבריכה פרטית במושב חוסן שבגליל העליון. גדר Vinyl מדגם אדיר המגיעה רק בצבע לבן. לחצו לכניסה לגלריית התמונות מהתקנה זו – תמונות מזוויות שונות המאפשרות להתרשם מהתקנה בבריכה.

התקנת גדר בנטועה – דגם אדיר

התקנת גדר מחומר הPVC הטהור המאפשר לשכוח מתחזוקה ולהנות ממוצר שמחזיק מעמד שנים. דגם זה הוא דגם אדיר, והוא מותקן במושב נטועה שבצפון הארץ. עם הגדר מותקן שער תואם, וכך גם בשאר הדגמים שלנו.

התקנת גדר בחיפה – דגם "אדיר"

התקנת גדר מדגם אדיר בחצר בבית פרטי. גדר בעיצוב קלאסי מרשים המעניקה מראה יוקרתי לחצר הבית. ניתן להתאים את גובה וצבע הגדר בהתאם לצורכי הלקוח. צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות, דרך הטופס באתר או הטלפון המצוין למעלה.

גדר מסורגת מסביב לבריכה

גדר מסורגת מדגם "אדיר" לתחימת כל אזור הבריכה. גדר לבנה קלאסית העשויה מתרכובת PVC חזקה ועמידה במיוחד, שתשרת אתכם במשך שנים רבות, ואינה מצריכה תחזוקה קבועה ושוטפת.

גדרות מסורגות מעוצבות באופן קלאסי עם המראה נצחי של הגדר הלבנה המקיפה את חצר הבית. כשמחפשים את העיצוב המושלם לגינה או לחצר, הגדר המסורגת משלבת בין תיחום החצר, פרטיות ומראה מרשים שמשלים את מראה הבית.

פנסי מציעה מגוון רחב של עיצובי גדרות מסורגות אשר עשויות מפי וי סי (PVC) איכותי בעל אורך חיים רב ותוצרת ארצות הברית.

04-3730018 יצירת קשר

שם מלא *

טלפון *

אימייל *

תוכן ההודעה

[recaptcha]