גדרות לבנות

הצבע הלב מייצג ניקיון וטוהר – והכי חשוב הוא משתלב עם כל צבע אחר. כשמעצבים את החצר והגינה, גדרות לבנות מעוצבות הן פתרון מושלם.

גדר PVC "חרמון" (לבן)

גדר לבנה לגינה בעלת עיצוב חדשני שתתן לכם פרטיות מוחלטת והרגשה נעימה ושלווה בגינה. הגדר מגיעה גם בצבעים נוספים: בז' ואפור. גדרות ויניל (PVC) אשר מביאות עמן בשורה טובה בתחום זה והיא העמידות הגבוהה והתחזוקה המעטה שהן דורשות. תמורה מצויינת להשקעה.

גדר PVC "גלבוע" (לבן)

גדר אטומה בצבע לבן בעיצוב של שתי וערב בחלקה העליון. מגיעה גם בצבעים אפור ובז׳. גדרות PVC (ויניל) אלו מעלות את יכולת העמידות של הגדר לגינה ומאפשרות לשכוח מבעיות בלאי ותחזוקה לשנים רבות.

גדר PVC "אדיר"

גדרות עשויות Vinyl (פי וי סי) הנקראות גם גדרות "ויקטוריאניות״ בשל עיצובן. הן מתאפיינות בחלק עליון שטוח. גדר לגינה או לחצר שמתאימה לכל שטח, ולכל מטרה, בין אם מדובר בבית פרטי או מוסדות ציבוריים.

התקנת גדר בכפר פקיעין – דגם חרמון

התקנת גדר PVC מסוג חרמון בכפר פקיעין שבצפון. לחצו לצפייה בגלריית תמונות של ההתקנה – תמונות ממספר זוויות המאפשרות להתרשם מהחומרים, סוג הגדר, רמת הפרטיות וההתקנה והנראות הכללית.

התקנת גדר בחולון – דגם גלבוע

התקנת גדר PVC מסוג דגם גלבוע בחולון. לחצו לצפייה בגלריית תמונות של ההתקנה – תמונות ממספר זוויות המאפשרות להתרשם מהחומרים, סוג הגדר, רמת הפרטיות וההתקנה והנראות הכללית.

התקנת גדר בכפר קמה – דגם גלבוע

התקנת גדר PVC מסוג דגם גלבוע בכפר קמה. לחצו לצפייה בגלריית תמונות של ההתקנה – תמונות ממספר זוויות המאפשרות להתרשם מהחומרים, סוג הגדר, רמת הפרטיות וההתקנה והנראות הכללית.

התקנת גדר בנווה מונוסון – דגם אדיר

התקנת גדר PVC מדגם אדיר בנווה מונוסון. לחצו לצפייה בגלריית תמונות של ההתקנה – תמונות ממספר זוויות המאפשרות להתרשם מהחומרים, סוג הגדר, רמת הפרטיות וההתקנה והנראות הכללית.

התקנת גדר משותפת באורנית – דגם גלבוע

התקנת גדר PVC מסוג דגם גלבוע באורנית. לחצו לצפייה בגלריית תמונות של ההתקנה – תמונות ממספר זוויות המאפשרות להתרשם מהחומרים, סוג הגדר, רמת הפרטיות וההתקנה והנראות הכללית.

התקנת גדר בתל אביב – דגם אדיר

התקנת גדר פי.וי.סי (Vinyl) מדגם אדיר בתל אביב. לחצו לכניסה לגלריית התמונות מהתקנה זו – תמונות מזוויות שונות המאפשרות להתרשם מחומר הPVC, דגם הגדר, רמת הפרטיות, טיב ההתקנה והנראות הכללית של התקנת הגדר.

גדר PVC "כרמל" (לבן)

אחריות על הגדר: 10 שנים אחריות על השער: שנה אחריות על ההתקנה: שנה

התקנת גדר באשדוד – דגם גלבוע

התקנת גדר פי.וי.סי (Vinyl) מדגם גלבוע באשדוד. לחצו כאן למעבר לגלריית התמונות של התקנה זו – תמונות מזוויות שונות המאפשרות להתרשם מאיכות הPVC, מהדגם הנ״ל, מרמת הפרטיות – כאמור גדר חצי פרטית, טיב ההתקנה והנראות הכללית של גדר זו בשטח הבית והחצר.

התקנת גדר בבריכה בחוסן – דגם אדיר

התקנת גדר PVC בבריכה פרטית במושב חוסן שבגליל העליון. גדר Vinyl מדגם אדיר המגיעה רק בצבע לבן. לחצו לכניסה לגלריית התמונות מהתקנה זו – תמונות מזוויות שונות המאפשרות להתרשם מהתקנה בבריכה.

התקנת גדר בנטועה – דגם אדיר

התקנת גדר מחומר הPVC הטהור המאפשר לשכוח מתחזוקה ולהנות ממוצר שמחזיק מעמד שנים. דגם זה הוא דגם אדיר, והוא מותקן במושב נטועה שבצפון הארץ. עם הגדר מותקן שער תואם, וכך גם בשאר הדגמים שלנו.

התקנת גדר בנווה זיו – דגם חרמון

גדר מדגם חרמון בהתקנה בנווה זיו בצפון. בהתקנה זו ניתן לראות התקנת גדר מאותו דגם בגבהים שונים בהתאם לצורך של השטח והבניה במקום. גדר זו נחשבת לגדר אטומה ומאפשרת פרטיות גבוהה מכיוון שלא מכילה רווחים בין השלבים השונים שבה, דבר שתורם גם לחסימת רעשים מהסביבה.

התקנת גדר בספסופה – דגם גלבוע

התקנת גדר PVC מסוג דגם גלבוע במושב ספסופה שבגליל. התקנה הכוללת שני שערים: הראשון להולכי רגל והשני לרכב. השער לרכב הינו שער חשמלי. לחצו לצפייה בגלריית התמונות של ההתקנה וגלריות נוספות מכל רחבי הארץ ומגוון סוגי הגדר שלנו.

התקנת גדר בדובב – דגם גלבוע

התקנת גדר PVC מדגם ״גלבוע״ לבן, במושב דובב שבגליל העליון. התקנה בחצר הבית, גדר הפונה לכביש. התקנה במדורג בהתאם לשטח הבית. לתמונות הגלריה של התקנה זו, לחצו כאן!

התקנת גדר במנות – דגם V301

התקנת גדר לבנה מדגם מירון, בוילה כינור דוד המלך שמושב מנות. גדר המפרידה בין בתים במושב ומקנה פרטיות בשטח הוילה. בהתקנה זו, הגדר מותקנת על גבי קיר בטון אך ניתן להתקין גם בגובה הקרקע כחלק מעיצוב החצר. גדר זו נחשבת לגדר אטומה מפני שאין בין שלביה רווחים, ועל כן היא מאפשרת פרטיות גבוהה יותר מאשר גדרות מסוגים אחרים.

התקנת גדר חרמון

התקנת גדר מדגם חרמון בבריכה בבית פרטי. גדר היוצרת פרטיות מוחלטת להבדיל מגדרות בעלות מרווחים בין שלביהם או חלק עליון פתוח/מעוטר. ניתן להתאים את גובה וצבע הגדר בהתאם לצורכי הלקוח. צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות, דרך הטופס באתר או הטלפון המצויין למעלה.

התקנת גדר בחיפה – דגם "אדיר"

התקנת גדר מדגם אדיר בחצר בבית פרטי. גדר בעיצוב קלאסי מרשים המעניקה מראה יוקרתי לחצר הבית. ניתן להתאים את גובה וצבע הגדר בהתאם לצורכי הלקוח. צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות, דרך הטופס באתר או הטלפון המצוין למעלה.

התקנת גדר – מגדל העמק

התקנת גדר ושערים משילוב דגמי חרמון וגלבוע בבית פרטי. גדר וייניל לבנה מרשימה היוצרת פרטיות ומעניקה לחצר מראה מעוצב ונעים. ניתן להתאים את גובה וצבע הגדר בהתאם לצורכי הלקוח. צרו קשר לפרטים נוספים והזמנות, דרך הטופס באתר או הטלפון המצוין למעלה.

גדר מסורגת מסביב לבריכה

גדר מסורגת מדגם "אדיר" לתחימת כל אזור הבריכה. גדר לבנה קלאסית העשויה מתרכובת PVC חזקה ועמידה במיוחד, שתשרת אתכם במשך שנים רבות, ואינה מצריכה תחזוקה קבועה ושוטפת.

גדרות לבנות הן ללא ספק הגדרות הקלאסיות כשבאים לעצב את גדר החצר והגינה. הצבע הלבן מעניק לגינה רקע נקי כדי שכל שאר הדברים בגינה יבלטו, זאת הסיבה שלבן הוא הצבע הפופולרי ביותר לגדרות סביב העולם.

מגוון דגמי הגדרות הלבנות של פנסי עשויות מפי וי סי (PVC) איכותי, תוצרת ארה"ב באיכות ללא פשרות וכמובן בעיצוב מרשים וקלאסי. לכם נותר רק לבחור את הגדר שמתאימה לחצר שלכם – אנחנו נעשה את כל השאר.

04-3730018 יצירת קשר

שם מלא *

טלפון *

אימייל *

תוכן ההודעה

[recaptcha]