גדרות אקוסטיות

מגוון גדרות אקוסטיות מעוצבות לחצר ולגינה. גדרות פי וי סי (PVC) – איכות ברמה הגבוהה ביותר תוצרת ארה"ב.

גדר PVC "חרמון" (לבן)

גדר לבנה לגינה בעלת עיצוב חדשני שתתן לכם פרטיות מוחלטת והרגשה נעימה ושלווה בגינה. הגדר מגיעה גם בצבעים נוספים: בז' ואפור. גדרות ויניל (PVC) אשר מביאות עמן בשורה טובה בתחום זה והיא העמידות הגבוהה והתחזוקה המעטה שהן דורשות. תמורה מצויינת להשקעה.

גדר PVC "חרמון" (בז׳/לבן)

גדר PVC מעוצבת לגינה, בצבעים בז', אפור או לבן. אטומה למים ולכלוך שיזיקו לחומר. בעלת עמידות של שנים ולא דורשת תחזוקה רבה. כמו כן, אנו מציעים גם שערים שונים למטרות שונות, אם זה שער לרכב או שער להולכי רגל.

התקנת גדר בכפר פקיעין – דגם חרמון

התקנת גדר PVC מסוג חרמון בכפר פקיעין שבצפון. לחצו לצפייה בגלריית תמונות של ההתקנה – תמונות ממספר זוויות המאפשרות להתרשם מהחומרים, סוג הגדר, רמת הפרטיות וההתקנה והנראות הכללית.

התקנת גדר ברעננה – דגם חרמון אפור

התקנת גדר פי.וי.סי (Vinyl) מדגם חרמון אפור ברעננה. לחצו לכניסה לגלריית התמונות מהתקנה זו – תמונות מזוויות שונות המאפשרות להתרשם מחומר הPVC, דגם הגדר, רמת הפרטיות, טיב ההתקנה והנראות הכללית של התקנת הגדר.

התקנת גדר בנווה זיו – דגם חרמון

גדר מדגם חרמון בהתקנה בנווה זיו בצפון. בהתקנה זו ניתן לראות התקנת גדר מאותו דגם בגבהים שונים בהתאם לצורך של השטח והבניה במקום. גדר זו נחשבת לגדר אטומה ומאפשרת פרטיות גבוהה מכיוון שלא מכילה רווחים בין השלבים השונים שבה, דבר שתורם גם לחסימת רעשים מהסביבה.

התקנת גדר בירכא – דגם חרמון

התקנת גדר פי.וי.סי (Vinyl) מדגם חרמון בירכא. התקנה של גדר בשטח פתוח, בין בית לשטח ציבורי. בתמונות ניתן לראות גדר בצבע בז׳-לבן. ניתן להזמין גם בצבעים נוספים.

גדר PVC "חרמון" (אפור/לבן)

התקנת גדר במנות – דגם V301

התקנת גדר לבנה מדגם מירון, בוילה כינור דוד המלך שמושב מנות. גדר המפרידה בין בתים במושב ומקנה פרטיות בשטח הוילה. בהתקנה זו, הגדר מותקנת על גבי קיר בטון אך ניתן להתקין גם בגובה הקרקע כחלק מעיצוב החצר. גדר זו נחשבת לגדר אטומה מפני שאין בין שלביה רווחים, ועל כן היא מאפשרת פרטיות גבוהה יותר מאשר גדרות מסוגים אחרים.

גדר "חרמון" בגוון מייפל

גדר לגינה דמוי עץ אלגנטית, בגוון עץ מייפל – עמידה לכל החיים, ללא צורך בתחזוקה. הגדר מורכבת מפולימר פלסטי קשיח 100% ויניל טהור, מיוצרת מחומר הנקרא Carbonated-PVC חומר חזק ועמיד המשמש לתעשייה ובניין (כגון יכטות ומטוסים) גובה הגדר הוא עד 1.8 מטר, וניתן להתקין אותה…

חצר הבית והגינה הם מקום מושלם לבילוי משפחתי של אחר צהרים, לאירוע עם חברים בערב ומקום נהדר שבו הילדים יכולים לשחק, לרוץ ולהשתולל קצת. בדיוק מהסיבה הזו חשוב להתקין גדר איכותית שלא רק מוסיפה עיצוב נהדר לחצר עם תיחום ופרטיות, אלא גם עוזרת למנוע מכל הרעש לזלוג לשכנים.

גדרות אקוסטיות מעוצבות מעניקות לביתכם ומשפחתכם פרטיות עם שקט נפשי, כדי שתוכלו להמשיך לחגוג. גם את השכנים שלכם תשמעו הרבה פחות.

מגוון הגדרות האיכותיות של פנסי עשויות מפי וי סי, אשר אינו דורש תחזוקה שוטפת ושומר על צבעו וצורתו לאורך שנים רבות. לכם נותר רק לבחור – אנחנו נעשה את כל השאר.

04-3730018 יצירת קשר

שם מלא *

טלפון *

אימייל *

תוכן ההודעה

[recaptcha]