ריצוף פנים משיש ואבן

אבן טבעית שיש לריצוף – חומרים איכותיים הם שעושים את ההבדל


אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בעיצוב הבית הוא הריצוף שכן שטח הרצפה הוא השטח הגדול ביותר בבית ולכן המראה, המרקם ותחושות המגע של הריצוף חייבים להיות משביעי רצון. ריצוף פנים כולל בין היתר את השימוש בחומרים אשר עושים את כל ההבדל מבחינה עיצובית ושימושית. בשורות הבאות נביא לידיעתכם את שני החומרים השכיחים יותר אשר בעזרתם מבצעים ריצוף פנים – אבן ושיש :

ריצוף מאבן טבעית– ליצירת מראה כפרי ואלגנטי

ריצוף באבן טבעית זהו הדבר המתאים ביותר לפנים הבית. לריצוף האבן מספר יתרונות לא מבוטלים אשר נובעים מהמאפיינים הטבעיים של האבנים אך גם מתהליכי הגימור התעשייתיים אשר מושקעים בכל אבן ואבן לריצוף :
• צבע האבן ומרקם הבסיס שלה – אבנים לריצוף שונות אחת מהשנייה על פי הצבע והמרקם שלהן בהתאם למקור ממנו נחצבו וגילן הגיאולוגי.
מראה – אבנים לריצוף מקנות מראה כפרי, פשוט ואלגנטי אשר מתאים לריצוף בתים פרטיים, מסעדות ובתי קפה ואף בתור ריצוף פנים לצימרים ובתי מלון בעלי אופי כפרי.
גימור סופי – האבנים עוברות ניסור והתאמה לפי הגודל המבוקש כמו גם ליטוש ויצירת צורות הנדסיות מורכבות והטבעת דוגמאות שונות לפי הזמנה. הליטוש הסופי הופך את המוצר המוגמר לאלגנטי יותר ובעל מראה מיושן מכוון אשר כה נדרש כיום ע"י קשת רחבה של לקוחות.
חוזק – ריצוף אבן הינו חזק ביותר ועמיד כנגד שחיקה בצורה פנטסטית.

ריצוף שיש – כל האפשרויות פתוחות

גם ריצוף שיש שייך לקטגורית החומרים הקשיחים אשר משמשים לטובת ריצוף פנים. לשיש איכותי מראה יוקרתי ומכובד אשר פותח בפניכם את כל האפשרויות :
גודל – החל ממרצפות שיש גדולות ומסיביות וכלה במרצפות קטנות ומעוצבות, ריצוף שיש מגיע בכל המידות והגדלים.
דוגמאות – לריצוף השיש מגוון רחב של דוגמאות מעוצבות וצבעים רבים לבחירה.
פני המשטח – פני משטח השיש הם חלקים למשעי ומבריקים במיוחד.
עצת המומחה – בחרו תחילה את סוג הריצוף ורק אחר כך המשיכו הלאה שכן זהו השלב המקדים ביותר אשר לו השלכות עתידיות חשובות ומכריעות בעיצוב הבית

בדיקת הריצוף במסגרת בדק בית

בדק בית (בדיקת דירה) הינו תהליך המבוצע בידי מהנדס אשר תפקידו להתחקות אחר ליקויים במבנה שרכשתם ולתת את חוות דעתו המקצועית על כך לשם דרישת פיצויים ותביעות במקרה הצורך. בדק בית ניתן לבצע לכל מבנה שרכשתם בין אם לדירות חדשות מפרויקטים חדשים ובין אם לדירות יד שנייה. בדירות יד ראשונה מקבלן בודק המהנדס את ההתאמה בין המתוכנן למה שבוצע בפועל ומתחקה אחר ליקויים שונים. בדק בית לדירה יד שנייה כולל איתור ליקויים אשר עליהם ידעו המוכרים ולא דיווחו לכם, הרוכשים, או בשלב לפני הקנייה אם המוכרים מאפשרים זאת.

ריצוף הינו אחד האלמנטים החשובים ביותר במסגרת בדק בית שכן ההוצאות לתיקונו והחלפתו גדולות במיוחד. ריצוף חוץ או ריצוף שיש הינם דוגמא טובה מאוד להמחשת חשיבות הבדיקה. פעמים רבות רוכשי דירות חדשות מגלים תוך זמן קצר כי הריצוף בחצר ביתם מתרומם, נשבר, מתעוות או זז ממקומו ונותרים חסרי אונים אל מול השיפוץ היקר אשר יש לבצעו תוך זמן כה קצר.

לאתר של חברת אבני יסוד ליחצו כאן

מהו הזמן המינימאלי להופעת סימנים אלה? אין תשובה מוגדרת לעניין, ולשם כך יש להקדים תרופה למכה ומרגע הכניסה לבית לפנות אל מהנדס בדק בית שיבדוק האם הריצוף הותקן בצורה הנכונה, האם זהו סוג הריצוף כפי שהובטח בתוכנית הבנייה והאם נתגלו

ליקויים נוספים. כנ"ל לגבי ריצוף פנים על כל המשתמע מכך. אם לא תזמינו בדק בית לא תוכלו לבוא בטענות אל הקבלן ללא עדות מקצועית וקבילה בבתי המשפט.04-3730018 יצירת קשר

שם מלא *

טלפון *

אימייל *

תוכן ההודעה

[recaptcha]